Choď na obsah Choď na menu
 


Zoznam detí na školský rok 2018 / 2019

I. trieda : deti 2 - 3 ročné

                                                                                                                                                    

  1. ANDRAŠKOVÁ Ema

  2. BIKÁR Kamil

  3. ČERVENÁ Michaela

  4. FRÝŽELKA Tomáš

  5. GREGA Samuel

  6. GREGOVÁ Bianka

  7. HADBAVNÁ Michaela

  8. CHLPÍKOVÁ Kristína

  9. HOFMAN Dárius

  10. KONTROŠ Adam

  11. KORFANTA Theo Nathaniel

  12. LANGOVÁ Dajana

  13. MACKOVJAKOVÁ Dorota

  14. NEMČÍKOVÁ Klára

  15. ŠIMOVÁ Zuzana Zoe

  16. VARGA Teo

  17. VOZÁROVÁ Sofia

 

Triedna učiteľka: Ľudmila DRUŽBACKÁ

      Učiteľky: Denisa KERUĽOVÁ

                      Daniela DANKOVÁ / riaditeľka /

                            

 

 

 

II. trieda : deti 3 – 5ročné

                                                                                         

  1. ERM Alex

  2. GAŽI Marek

  3. HAUS Teodor

  4. CHLPÍK Ján

  5. JURIGOVÁ Barbara

  6. KUBICA Marko

  7. LEŠKOVÁ Sofia

  8. LIBA Adam

  9. LUŠČÁKOVÁ Lenka

  10. MIHALIK Jozef
  11. PETHÖOVÁ Nikola
  12. PLACHETKOVÁ Júlia

  13. REJDOVJAN Liam

  14. STRAMOVÁ Ema

  15. ŠUMÁK Alex

  16. TROŠANOVÁ Kristína

  17. VARGA Martin

  18. VARGOVÁ Aimeé Elissa

  19. VASILCOVÁ Melánia

  20. ZDRAVECKÁ Zara

    Triedna učiteľka: Alena PAGÁČIKOVÁ

                Učiteľka: Antónia DOBAJOVÁ

                     

 

       III. trieda : deti 5 - 6 ročné a deti s OPŠD

                                                                            

  1. BANDI Eduard

  2. BELUŠKO León

  3. BIKÁROVÁ Diana

  4. BINDAS Alex

  5. ČERVEŇ Matúš

  6. DÁVIDOVÁ Daniela

  7. DUŽDA Adrián

  8. GREGA Adam

  9. JANO Šimon

  10. KAMENCZA Lucas

  11. KONTROŠOVÁ Edita

  12. KUBICA Šarlota

  13. LORINCOVÁ Sabina

  14. MACKOVJAKOVÁ Alžbeta

  15. TRAN Hoang Bao Nina

  16. PHUONG VI NGUYEN VAN Viktória

  17. SENDREI Dominik

  18. ŠTOVČÍK Viktor

  19. VALKO Jakub Ján

  20. ŽIGA Kevin

  21. ŽIGA Tobias

      Triedna učiteľka: Zlatuša FIĽAKOVSKÁ

                 Učiteľka : Natália KREMPASKÁ